Dekarz w Belgii bez języka+kwatera

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii praca za granicą Lublin

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Prawo jazdy
Umowa
  • Umowa o pracę

Praca dla dekarza w Belgii BEZ JĘZYKA + DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Obecnie dla naszego klienta z Belgia lokalizacja 4252 Omal, poszukujemy kandydatów na stanowisko: DEKARZ

OBOWIĄZKI:
krycie dachów,
wykonywanie izolacji dachowych i stropodachowych

WYMAGANIA:
Przynajmniej 2 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
Mile widziane doświadczenie na dachach skośnych, ale jest też możliwość przyuczenia
Znajomość języka nie jest wymagana!

OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie w Polskiej firmie
Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową w Belgii
Pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności
Wynagrodzenie dla doświadczonego pracownika 13,5 € netto (do ręki). Dla pomocnika 12,5 € netto.
Mieszkanie opłacane przez Pracodawcę
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Po więcej informacji jak i wysłanie CV proszę kontaktowć się pod wskazany adres e-mail: jaroslaw@intemporis.net lub dzwonić +48451194534

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Inne przydatne skróty

Do góry