Doświadczony hydraulik - Holandia

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii praca za granicą Lublin

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Prawo jazdy
Umowa
  • Umowa o pracę

Hydraulik – Holandia
Obecnie dla naszego klienta z Holandii lokalizacja Groesbeek poszukujemy wykwalifikowanych doświadczonych kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK
Praca w Holandii w okolicach Groesbeek i w różnych innych lokalizacjach na terenie centralnej i południowej Holandii.
OBOWIĄZKI:
  • Montaż urządzeń sanitarnych
  • Montaż instalacji wodnych i cieplnych
  • Montaż instalacji miedzianych
  • Montaż instalacji rurociągowej w popularnych technologiach (układanie, spawanie, uszczelnianie rur, montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu gazu oraz wody i innych cieczy).
  • Utrzymanie, konserwacja i naprawa systemów sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych
  • Poszukujemy wszechstronnych hydraulików do wielu różnych projektów na terenie Holandii

WYMAGANIA:
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
  • Wykształcenie zawodowe mile widziane
  • Doświadczenie na projektach mieszkaniowych i komercyjnych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na bezproblemową komunikację w miejscu pracy   (WARUNEK KONIECZNY)
  • Prawo jazdy i samochód (może być jeden na dwie osoby) WARUNEK KONIECZNY
    - u niektórych pracodawców jest możliwość wynajmu samochodu firmowego za 50€/tydzień z kaucją 200€
  • Znajomości rysunku technicznego
Przyjmujemy również Teamy dwuosobowe gdzie jedna osoba może mieć słabszą znajomość języka i Team może dysponować jednym samochodem.
OFERUJEMY:
  • Holenderski kontrakt -  Możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia między (od 525 Euro do 625 Euro) netto na tydzień – daje to do 2750 € miesięcznie do ręki
  • Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy
  • Mieszkanie opłacane przez Pracodawcę
  • Stabilność zatrudnienia dla osób pracowitych
  • Umowa może być sporządzona w języku niderlandzkim, polskim, rumuńskim, hiszpańskim i angielskim
  • Elastyczność w urlopach i rotacjach
  • 20 dni płatnego urlopu
  • Bezpłatne przechowywanie rzeczy osobistych w naszym magazynie podczas wakacji
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Inne przydatne skróty

Do góry