To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii praca za granicą Lublin

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Prawo jazdy
Umowa
  • Umowa o pracę

SPAWACZ  - Niemcy
Dla naszego niemieckiego partnera który prowadzi projekty w Niemczech Zachodnich (od Köln do Monachium) poszukujemy kandydatów na stanowisko SPAWACZ
OBOWIĄZKI:
  • Spawanie konstrukcji stalowych (MAG 135)
  • Spawanie spoin pachwinowych i czołowych w różnych pozycjach
  • Naprawy/poprawki
  • Dbałość o zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w zawodzie spawacz minimum 2 lata
  • Ukończenie szkoły w zawodzie spawacz, ślusarz lub pokrewnym mile widziane
  • Pracujesz samodzielnie i odznaczasz się dużą spostrzegawczością
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się w miejscu pracy
  • Prawo jazdy i auto będzie dużym atutem
  • Certyfikaty spawalnicze mile widziane
Na niektórych projektach przyjmujemy teamy dwuosobowe, gdzie wystarczy jedno auto i jedna osoba porozumiewająca się w języku niemieckim
OFERUJEMY:
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stawka wyjściowa 13,20 Euro brutto plus 70-80 Euro netto do każdego dnia pracy – daje to około 3150-3400 € do ręki bez nadgodzin
  • Możliwa duża ilość godzin pracy
  • Cykliczne podwyżki dla rzetelnych pracowników
  • Regularne zaliczki 300 Euro tygodniowo (po każdym przepracowanym tygodniu)
  • Zakwaterowanie odpłatne w pokojach jednoosobowych do 10 km od miejsca pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość natychmiastowego zatrudnienia w różnych miejscowościach na terenie Niemiec
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Inne przydatne skróty

Do góry