To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii dam pracę Łobez

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Dla naszego klienta – firmy z branży rolniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownika Zakładu Produkcji
(lokalizacja: Łobez - woj. zachodniopomorskie)

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad Wydziałem Produkcji i Wydziałem Utrzymania Ruchu oraz odpowiedzialność za wyniki tych wydziałów,
  • Udział w przygotowaniu strategii rozwoju zakładu, projektów/wydatków inwestycyjnych oraz odpowiedzialność za ich realizację,
  • Nadzór nad tworzeniem i realizacją planów produkcyjnych, remontowych, modernizacji                    i inwestycji zakładu,
  • Odpowiedzialność za infrastrukturę zakładu oraz przestrzeganie i rozwijanie standardów produkcyjnych i ochrony środowiska,
  • Realizowanie założonych celów produkcyjnych, zwiększanie efektywności zakładu, optymalizacja zasobów i procesów.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku związanym z zrządzaniem zakładem produkcyjnym,
  • Znajomość metod zarządzania produkcją i doskonalenia procesów produkcyjnych,
  • Umiejętność podejmowania decyzji, planowania zasobów niezbędnych do realizacji projektów oraz efektywnej organizacji pracy,
  • Znajomość przepisów prawa oraz standardów i procedur dotyczących systemów jakości i bezpieczeństwa żywności takich jak HACCP, ISO.

Oferujemy:
  • Pracę na stanowisku mającym strategiczne znaczenie dla rozwoju firmy,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wsparcie w relokacji,
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realnego wpływu na politykę firmy,
  • Możliwość rozwoju i docelowo powołania do Zarządu Spółki.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Mogą cię również zainteresować

Inne przydatne skróty

Do góry