POSZUKUJEMY PARTNERÓW ŚRODOWISKOWYCH W SOŁECTWACH

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii dam pracę Kielce

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Inna
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Dopuszczalna praca zdalna
Umowa
  • Inna
Ogłoszenia -Praca
Na wstępie ofertę należy raczej traktować jako dodatkowe zajęcie – nie jest to MLM(marketing sieciowy) – liczymy na współpracę długofalową, i stopniowo po szkoleniach większe zaangażowanie. Warunkiem jest zamieszkiwanie na terenach małej miejscowości – tylko do takich osób pokierowana jest oferta.
- jeżeli cokolwiek jest nie zgodne z charakterystyką grupy to proszę o wyrozumiałość
POSZUKUJEMY PARTNERÓW ŚRODOWISKOWYCH W SOŁECTWACH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.
Zakres obowiązków :
- lokalne informowanie o obszarach działania projektu.
- przekazywanie podstawowych informacji zwrotnych do centrali.
Warunki:
- zamieszkanie na terenie wiejskim,
- dostęp do Internetu,
- odbycie spotkania on-line – celem przekazania założeń projektu, określeniem warunków i korzyści.
- podjęcie szkoleń.
Oferujemy :
- szkolenia wdrażające w projekt i możliwość poszerzania wiedzy
Możliwe do osiągnięcia kwoty to od 200pln do 5000pln za jedną aktywność
Zgłoszenia dokonujemy poprzez wysłanie wiadomości na mail : kontakt.wiesplus@gmail.com zawierającej :
- adres mail
opcjonalnie nr telefonu
- wskazanie miejscowości zamieszkania (województwo, gmina, powiat) – potrzebujemy tych informacji dlatego, że poszukujemy tylko jednego partnera dla jednej miejscowości bez względu czy mieszkańców jest 30, 130 czy 300.
Dodatkowe informacje o projekcie można uzyskać pod nr telefonów :
698 450 202 , 502 563 546 – Centrala, woj. warmińsko-mazurskie
600 359 951 – oddział woj. mazowieckie - koordynator rekrutacji krajowej
669 996 148 – oddział woj. świętokrzyskie koordynator rekrutacji krajowej
Pod tymi numerami można dokonać również zgłoszenia oraz na stronie  www.wiesplus.pl
W skrócie o Nas:
Ogólnopolski Projekt Wieś Plus łączy polskich przedsiębiorców, producentów i usługodawców dla kompleksowej obsługi klienta na terenach wiejskich. Współpracujemy z profesjonalistami m.in. z zakresu : termoizolacji, modernizacji systemów grzewczych, instalacji fotowoltaicznych. Będąc w naszej strukturze zdobędziesz również kwalifikacje aby móc reprezentować największe towarzystwa ubezpieczeniowe i agencje nieruchomości . To tylko podstawowe obszary naszego działania – oferujemy także inne rozwiązania generujące możliwości dodatkowych zarobków.
Zespół Wieś Plus zaprasza Ciebie do współpracy!

Jesteś mieszkańcem obszarów wiejskich ? Program Wieś Plus jest właśnie dla Ciebie ! Dowiedz się jak możesz Zarabiać z Programem Wieś Plus. Zapraszamy na spotkanie on-line.
Link do spotkania na stronie www.wiesplus.pl w zakładce SPOTKANIA ON-LINE. Dla uczestników niespodzianka. Wystarczy komputer z dostępem do internetu,  przeglądarka internetowa -dostęp do Teams bezpośrednio z przeglądarki. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem tel. +48 669 996 148.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Inne przydatne skróty

Do góry