Praca szuka lakiernika przemysłowego do Niemiec+ darmowa kwatera

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii praca za granicą Lublin

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Prawo jazdy
Umowa
  • Umowa o pracę

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY NIEMCY (DARMOWE ZAKWATEROWANIE)

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Lakiernik przemysłowy. Praca w okolicach Augsburga.

OBOWIĄZKI:
  • nakładanie powłoki lakierniczej
  • konserwacja narzędzi używanych do lakierowania
  • stosowanie technik utrwalających
  • współpraca z innymi członkami zespołu

WYMAGANIA:
  • Samochód i prawo jazdy
  • Język niemiecki pozwalający na sprawną komunikację

OFERUJEMY:
  • niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2100 euro NA RĘKĘ za 160h
  • możliwość nadgodzin
  • darmowe zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe)
  • pracę w stabilnej firmie
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Inne przydatne skróty

Do góry