Praca szuka stolarza do Niemiec+ darmowa kwatera

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii praca za granicą Lublin

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Prawo jazdy
Umowa
  • Umowa o pracę

Stolarz
Obecnie dla naszego klienta z Niemiec miejscowości 17493 Greifswald poszukujemy kandydatów na stanowisko: Stolarza na dłuższy czas.

Z naszej strony oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Opiekę Polsko-językowego koordynatora
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (2200 Euro) + Dodatki Zmianowe extra
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Wynagrodzenie na godz. 12.5€ do 13.5€ na godz.+ (4€ diety)
  • W pełni legalne zatrudnienie,
  • Wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio
  • Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra
  • Cykliczne podwyżki
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
Zadania:

  • Montaż mebli
  • Wykonywanie prac stolarskich i obróbka drewna
  • Przygotowanie i docinanie elementów
  • Kontrola jakościowa według wytycznych obowiązujących w firmie
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych
Od kandydatów wymagamy:

  • Język niemiecki mile widziany ale nie jest to warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat.B i samochód na wyjazd
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min.2 do 4 lat)
  • Potwierdzone doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność wykorzystywania narzędzi i maszyn do obróbki drewna
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Inne przydatne skróty

Do góry