Prace wykończeniowe w Holandii

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii praca za granicą Warszawa

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Opis stanowiska
Proste prace wykończeniowe
Malowanie
Tapetowanie
Nie wymagamy certyfikatów i wieloletniego doświadczenia

Oferujemy:
- umowę na warunkach holenderskich
- ubezpieczenie
- na początek 11,30€/h brutto
- komfortowe zakwaterowanie, agencja korzysta z prywatnych kwaterunków
- pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Wymagania
Umiejętność posługiwania się narzędziami.
Umiejętność malowania i tapetowania.

Wynagrodzenie
Wykończeniówka:
Na początek 11,30€/h brutto
Jeżeli osoba sprawdzi się, wtedy możliwość negocjacji wynagrodzenia.
Wypłaty co czwartek. Pierwsza wypłata po 10 dniach.

Stolarze z doświadczeniem:
Stawka:12,30€/h brutto
Nadgodziny 150%
Tygodniowe zarobki na ich zakwaterowaniu to około 450-480€ netto (przy około 45h tyg)
Na prywatnym około 500-530€/netto (przy około 45h tyg)
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Inne przydatne skróty

Do góry