Pracownik produkcji w RIJNSBURG

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii praca za granicą Warszawa

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
RIJNSBURG
Pracownik produkcji €11,50

Opis stanowiska
Praca od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w weekendy.

Praca jest na dwie zmiany (poranna 5:30-15:30, popołudniowa 15.30-02:30).
Praca w chłodnym środowisku, około 4 -10 stopni.
Jest to firma zajmująca się produkcją sałatek.
Praca jest w 3 działach:

Produkcji – krojenie i przygotowywanie warzyw do dalszych czynności produkcyjnych. Praca odbywa się przy użyciu noża.
Pakowania – pakowanie gotowych produktów do opakowań. Sprawdzanie jakości (wizualna kontrola produktów, odrzucanie warzyw z defektami).
Logistyki – zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do dalszej wysyłki.

Wymagania
Prawo jazdy będzie atutem
Trzeba mieć buty robocze S3

Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Zakwaterowanie (101,02 €/ tydzień dla osób 21+ lub 78,31 €/ tydzień dla osób w wieku 18-20) oraz ubezpieczenie (25,85 €/ tydzień)
Zakwaterowanie jest zapewnione w domkach holenderskich lub hotelach pracowniczych.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Inne przydatne skróty

Do góry