Doradca ds. sprzedaży maszyn rolniczych

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii dam pracę Stara Łubianka

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
  • Samozatrudnienie
Firma KAGRO od dekady działa na rynku rolniczym oferując rozwiązania dla wszystkich gospodarstw rolnych, niezależnie od ich wielkości lub profilu produkcji. Przedsiębiorstwo swoją markę buduje dzięki sprawnie działającemu serwisowi, fachowej opiece doradców techniczno-handlowych, jak i dobrze funkcjonującej komórce zaopatrzenia w części zamienne. Siłą KAGRO jest bez wątpienia zgranie oraz wbrew pozorom duże doświadczenie młodego zespołu pracowników. Celem firmy jest osiągnięcie jak najwyższego poziomu dystrybucji sprzętu rolniczego najwyższej jakości, ale przede wszystkim zgromadzenie jak największej bazy zadowolonych z jakości świadczonych usług klientów.
Aktualnie firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Doradca Handlowo-Techniczny
Opis stanowiska:
  • Codzienna obsługa Klientów w terenie, aktywne pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami
  • Sprzedaż wszystkich produktów z oferty dla klientów - zgodnie z obowiązującym planem sprzedaży w regionie
  • Wsparcie w doborze produktów do potrzeb Klienta, profesjonalne doradztwo
  • Prowadzenie i systematyczna aktualizacja bazy danych klientów w regionie
  • Sporządzanie raportów sprzedaży
  • Pozyskiwanie wiedzy o rynku produktów z oferty
  • Kontrola płatności
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Region pracy: woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Zaangażowanie i motywacja do osiągania wysokich rezultatów w sprzedaży
  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Zaangażowanie w relacje z klientami i realizację ich potrzeb zakupowych
  • Znajomość rynku produktów maszyn rolniczych będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Motywacyjny pakiet wynagradzania
  • Szkolenia w zakresie wiedzy produktowej i technicznej
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy.
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Inne przydatne skróty

Do góry