Szczegóły ogłoszenia

Posiadam w sprzedaży wapno granulowane POLCALC Magnez PLUS. Jest to wysokoreaktywny nawóz wapniowy z wysoką zawartością tlenku magnezu. Błyskawicznie podnosi pH gleby i neutralizuje szkodliwe kwasy. Skutecznie uzupełnia niedobory magnezu. Produkt składa się z granulowanej mączki wapiennej i mączki dolomitowej- wapń całkowity 35 % CaO i 16 % MgO. Produkowany jest z naturalnej skały dolomitowej oraz naturalnej skały wapiennej.
 Proponowane wapno dostępne jest w opakowaniach BB 500kg oraz woreczkach 25 kg.
Oferujemy doradztwo w wyborze optymalnego produktu. Do ceny 510 zł za 1 tonę należy doliczyć 8% VAT plus koszt transportu, który jest ustalany indywidualnie w zależności od miejsca dostawy wapna. Dostawy są cało samochodowe, w przypadku dostaw mniejszych ilości wycena jest indywidualna. Istnieje możliwość dostawy kilku rodzajów wapna tj. POLCALC Magnez Plus, POLCALC III Generacji oraz SUPERMAG bądź Kredy Pastewnej w jednym transporcie.
Prowadzimy również sprzedaż wapna POLCALC Magnez Plus na palecie w woreczkach 25 kg, wówczas cena produktu wynosi 560 zł za tonę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.martus.com.pl oraz pod numerem telefonu: 607 414 814
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 607... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Mogą cię również zainteresować

Inne przydatne skróty

Do góry