SUSZARNIA KONTENEROWA PODŁOGOWA DO WIÓR, WARZYW

Szczegóły ogłoszenia

Stan
nowy
Model
SUSZARNIA KONTENEROWA PODŁOGOWA

Posiadamy w ofercie produkcyjnej kontenerowe suszarnie do biomasy. Materiałem wsadowym mogą być odpowiednio rozdrobnione odpady z drewna tj. wióry lub zrębka, zioła, nasiona, grzyby lub rozdrobnione warzywa.
Suszenie odpowiednio przygotowanego materiału odbywa się na zawieszonych we wnętrzu komory sitach - dwóch aktywnych i jednym biernym o perforacji zależnej od wielkości materiału wsadowego


Surowiec ulega wysuszeniu pod wpływem przepływu gorącego powietrza podawanego do wnętrza suszarni specjalnymi otworami znajdującymi się pod najniżej położoną podłogą (sito bierne).
Uprzednio rozdrobniony surowiec podawany jest zasypami znajdującymi się na dachu suszarni  . Pod wpływem wibracji sit aktywnych,  surowiec stopniowo przesuwany jest na podłogę bierną skąd jest odbierany zgarniakami i zsypywany do przenośnika ślimakowego, transportującego go na zewnątrz suszarni.


Wypchany na zewnątrz susz w zależności od przeznaczenia może być bezpośrednio konfekcjonowany lub mielony do postaci pyłu przy pomocy młyna bijakowego  ssąco tłoczącego ( brak w zestawie).
Podane do suszarni gorące powietrze po przejściu przez materiał uwalniane jest z suszarni deflektorami znajdującymi się na jej dachu. Deflektory wyposażone są w przesłony dzięki którym istnieje możliwość regulacji ilości wydawanego powietrza .
Zasadniczo zapotrzebowanie na gorące powietrze wynosi 5000-10000 mp/h . Ilość użytego powietrza zależy od rodzaju suszonego surowca, jego średnicy oraz wilgotności w momencie wsadu . Im większa wilgotność surowca , tym więcej gorącego powierza będzie potrzebne do jego wysuszenia.
Temperatura robocza podawanego powietrza to 60-75 stopni Celsjusza


Szybkość przesuwu surowca na sitach aktywnych regulowana jest kątem ustawienia podłóg oraz elektronicznie przy pomocy przekaźników czasowych.
Regulacja szybkości przesuwu wygarniaczy dolnej podłogi odbywa się mechaniczne przy pomocy pokrętła znajdującego się na przekładni planetarnej .


Fot. Silnik napędzający sita aktywne. Widoczna otwierana tylna ściana suszarni która równocześnie jest wyczystką

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 602... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Mogą cię również zainteresować

Inne przydatne skróty

Do góry